ادامه مطلب...

طرح بافت فرسوده شهرقرق در کارگروه امورزیربنایی استان هم تصویب شد.

پس از تصویب کلیات این طرح درکارگروه استانی طرح بازآفرینی شهری در تیرماه 1400، با انجام کار کارشناسی و تکمیل مطالعات میدانی، طرح بافت فرسوده شهر قرق در سه نقطه از شهر و بمساحت حدود 10هکتار بعد از طی فرآیند طولانی سرانجام در کارگروه امور زیربنایی استان به ریاست معاونت محترم هماهنگی امورعمرانی استاندار گلستان تصویب شد.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری اقدامات شهرداری وشورای اسلامی شهرقرق در نوروز1401 پیوست شد.

 

 

نام قرق در بین چهار شهرداری برتر در ارزشیابی های استانی می درخشد.

براساس اعلام رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، شهرداریهای گرگان با امتیاز92.24 ، گنبد با امتیاز 81.8، قرق با امتیاز 81.4و خان ببین با امتیاز81 در ارزیابی عملکرد سال 1399 شهرداریها ، رتبه عالی را در بین شهرداریهای استان بخود اختصاص دادند.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

آئین تکریم و معارفه شهردار قرق با حضور مهندس یزدویی سرپرست محترم فرمانداری گرگان و جناب آقای جوانمرد معاونت محترم دفترامورشهری و شوراهای استانداری گلستان درسالن دخانیات قرق برگزار شد.

ادامه مطلب...

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرق به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی مسابقه نقاشی با موضوع "برگزاری انتخابات پرشور در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی "ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می کند.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)پیوست شد.

همزمان با سالگرد شهادت (سرداردلها) شهید حاج قاسم سلیمانی،پویش #قهرمان_من توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق برگزار می شود.

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت 13 آبان ماه که روز مبارزه با استکبار نامگذاری شده است، نسبت به برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان (( شعارهای راهپیمایی 13 آبان امسال را شما انتخاب کنید.)) با محوریت استکبارستیزی  و انزجار از هتاکان به ساحت پیامبر مهربانی ها اقدام نموده است. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا پایان روز سه شنبه 13 آبان 99  همراه با نام و نام خانوادگی  به شماره 09113784850 پیامک نمایند.

 

 

 ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مسابقه ای با عنوان (( از خاطرم نمی رود که بخاطرم رفتی)) در قالب دلنوشته ای به شهدا برگزار می کند. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا 10 مهرماه 99 به پست الکترونیکی شهرداری قرق به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرق

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ،مسابقه نقاشی حماسه ملی را ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار می کند.

سال 1401

نظرات مردمی

پیوندها