ادامه مطلب...

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرق به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی مسابقه نقاشی با موضوع "برگزاری انتخابات پرشور در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی "ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می کند.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)پیوست شد.

همزمان با سالگرد شهادت (سرداردلها) شهید حاج قاسم سلیمانی،پویش #قهرمان_من توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق برگزار می شود.

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت 13 آبان ماه که روز مبارزه با استکبار نامگذاری شده است، نسبت به برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان (( شعارهای راهپیمایی 13 آبان امسال را شما انتخاب کنید.)) با محوریت استکبارستیزی  و انزجار از هتاکان به ساحت پیامبر مهربانی ها اقدام نموده است. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا پایان روز سه شنبه 13 آبان 99  همراه با نام و نام خانوادگی  به شماره 09113784850 پیامک نمایند.

 

 

 ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مسابقه ای با عنوان (( از خاطرم نمی رود که بخاطرم رفتی)) در قالب دلنوشته ای به شهدا برگزار می کند. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا 10 مهرماه 99 به پست الکترونیکی شهرداری قرق به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرق

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ،مسابقه نقاشی حماسه ملی را ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار می کند.

همزمان با هفته دولت نمایندگان محترم مردم شریف شهرستان وفرماندار محترم گرگان با اهدای لوح های سپاس جداگانه از زحمات مهندس امینی شهردارقرق تجلیل نمودند.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به دعوت شورای اسلامی شهر برگزاری میز خدمت مسئولین استانی و شهرستانی با حضور نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان و مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری در پارک شهدای شهر قرق به مناسبت هفته دولت و پیگیری مشکلات شهر قرق

ادامه مطلب...

آیین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی شهر قرق بمناسبت هفته دولت باحضور مهندس سنگدوینی ودکترمنتظری نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،دکترحمیدی فرماندار گرگان وخانم مهندس خلیلی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری و تعدادی ازمدیران استانی وشهرستانی و تعدادی از شهروندان قرق واعضای شورا برگزار شد.

ادامه مطلب...

به دعوت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرجلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم ماه محرم شهر قرق برگزار شد.

سال 1400

نظرات مردمی

پیوندها