ادامه مطلب...

شهردار قرق با اشاره به اقدامات این نهاد برای میزبانی از بهار قرآن و بهار طبیعت، گفت: تبلیغ و برندسازی جاذبه‌ها موتور پیشران صنعت گردشگری است از این رو شهرداری قرق در راستای توسعه و تبلیغ ظرفیت‌های گردشگری نگارستان ایران، جاذبه‌های گردشگری استان را در سطح این شهر به مسافران و گردشگران نوروزی معرفی کرده است.

ادامه مطلب...

توسعه و ساخت و ساز در شهرهای کوچک و شهرها و روستاهای نزدیک به کلان شهر ها و مراکز استان می تواند کلید حل معضلاتی نظیر شلوغی شهرها، افزایش تراکم جمعیت، آلودگی هوا، ترافیک سرسام آور، حاشیه نشینی، اجاره نشینی و حتی رونق کسب و کار باشد.

ادامه مطلب...

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ بهار با گام های جوانی و طراوت، نوروز را سوغات دست ها و قلب هایمان می کند و دست های مناجات ما آیه های ” یا مقلب القلوب و الابصار ” را به امید ” حول حالنا الی احسن الحال ” زمزمه می کند. خداوند متعال را شاکریم که توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر بر آنچه که گذراندیم در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم. بدون شک تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن و ماه مهمانی خدا بهترین فرصت جهت زدودن غبار از دل و شروعی نو برای خدمت به بندگان باریتعالی است. اینجانبان با تبریک و تهنیت فرا رسیدن سال ۱۴۰۳، از خداوند منان سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای هموطنان به ویژه مردم عزیز شهر قرق و بهره مندی از نعمت های بیشمار الهی را خواستاریم .

با احترام-شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرقرق

ادامه مطلب...

بدینوسیله به استناد تبصره 3 ماده 2 قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداریها دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهری سال 1403 شهرداری قرق جهت اطلاع عموم شهروندان محترم در سایت شهرداری بارگذاری گردید.شهروندان محترم می توانید برای دریافت دفترچه در همین پایگاه اطلاع رسانی به سربرگ درباره شهرداری و قسمت دفترچه عوارض شهرداری مراجعه نمائید.

ادامه مطلب...

دکتر زنگانه استاندارگلستان در جمع مردم ولایتمدار شهر قرق ؛ همانگونه که ریاست محترم جمهور با حضور در شهرستان مراوه تپه، نشان دادند که به عدالت محوری توجه ویژه ای دارند، ما نیز توجه به شهرهای کمتر برخوردار و رفع محرومیت از شهرهایی همچون قرق را اولویت خود می دانیم

ادامه مطلب...

همزمان با حضور دکتر زنگانه استاندارگلستان و مدیران استانی در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ۵۵ قطعه زمین با ارزش ۲۷.۵ میلیارد تومان به مشمولین این طرح در قرق واگذار شد

ادامه مطلب...

دکتر زنگانه استاندارگلستان در دیدار با جمعی از نخبگان و معتمدین شهر قرق ؛

شهر قرق، از فرصت های بی بدیلی در مسیر توسعه و پیشرفت برخوردار است و در دولت سیزدهم بیش از ۲۲۶ میلیارد تومان پروژه در شهر قرق افتتاح و بهره‌برداری شده است

 

ادامه مطلب...

 دکتر زنگانه استاندارگلستان در جمع مردم شریف قرق ؛ در دولت سیزدهم بیش از ۲۲۶ میلیارد تومان پروژه در شهر قرق افتتاح و بهره‌برداری رسیده است

دکتر زنگانه استاندار گلستان در بدو ورود به شهر قرق همراه با مسئولین استانی و شهرستانی در گلزارشهدای گمنام شهرحاضر وبه مقام شامخ این عزیزان ادای احترام نمود.

ادامه مطلب...

دکتر زنگانه استاندارگلستان در قالب کاروان خدمت  با همراهی مدیران کل ستادی در روز پنجشنبه21 دیماه 1402 مورد استقبال مردم ولایتمدار وشهید پرور شهر قرق قرار گرفت.

ادامه مطلب...

سال 1403

نظرات مردمی

پیوندها