ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مسابقه ای با عنوان (( از خاطرم نمی رود که بخاطرم رفتی)) در قالب دلنوشته ای به شهدا برگزار می کند. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا 10 مهرماه 99 به پست الکترونیکی شهرداری قرق به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرق

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ،مسابقه نقاشی حماسه ملی را ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار می کند.

همزمان با هفته دولت نمایندگان محترم مردم شریف شهرستان وفرماندار محترم گرگان با اهدای لوح های سپاس جداگانه از زحمات مهندس امینی شهردارقرق تجلیل نمودند.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به دعوت شورای اسلامی شهر برگزاری میز خدمت مسئولین استانی و شهرستانی با حضور نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان و مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری در پارک شهدای شهر قرق به مناسبت هفته دولت و پیگیری مشکلات شهر قرق

ادامه مطلب...

آیین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی شهر قرق بمناسبت هفته دولت باحضور مهندس سنگدوینی ودکترمنتظری نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،دکترحمیدی فرماندار گرگان وخانم مهندس خلیلی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری و تعدادی ازمدیران استانی وشهرستانی و تعدادی از شهروندان قرق واعضای شورا برگزار شد.

ادامه مطلب...

به دعوت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرجلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم ماه محرم شهر قرق برگزار شد.

ادامه مطلب...

اطفای حریق منزل مسکونی در شهر قرق توسط واحد آتش نشانی شهرداری قرق و معرفی حادثه دیده به بیمه طرف قرارداد شهرداری و نهادهای حمایتی جهت جبران بخشی از خسارات مالی وارده

 

به دعوت شورای اسلامی شهر،حضور کارشناس دامپزشکی در شهر قرق جهت بررسی و علت یابی بروز تلفات اخیر دام سنگین در شهر که در بررسی های اولیه نشانه بیماری تب سه روزه در این دامها مشاهده شد.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق، مسابقه پیامکی خطبه غدیر به مناسبت عید سعید غدیرخم ویژه شهروندان محترم شهر قرق در قالب سه پرسش برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

 

مقدمه

مقوله بی حجابی امروز به یک معضل کاملاً مشهود در جامعه درآمده است معضلی که فقط برای افراد بی‌حجاب مشکل ایجاد نمی کند؛ در واقع آسیب‌هایی که از بی‌حجابی ناشی می‌شود، تمام اعضای جامعه در بر می‌گیرد.حجاب و عفاف که یک دستور دینی است از مسائل مهم و کلیدی جامعه ماست و با بسیاری از مسائل پیوند خورده و دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شده است.

سال 1399

نظرات مردمی

پیوندها