ادامه مطلب...

 

مقدمه

مقوله بی حجابی امروز به یک معضل کاملاً مشهود در جامعه درآمده است معضلی که فقط برای افراد بی‌حجاب مشکل ایجاد نمی کند؛ در واقع آسیب‌هایی که از بی‌حجابی ناشی می‌شود، تمام اعضای جامعه در بر می‌گیرد.حجاب و عفاف که یک دستور دینی است از مسائل مهم و کلیدی جامعه ماست و با بسیاری از مسائل پیوند خورده و دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شده است.

ادامه مطلب...

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق،مهندس مرتضی امینی شهردار قرق با بیان اینکه  شهرداری قرق به مناسبت هفته حجاب و عفاف برنامه های متنوعی را در دستور کار دارد، اظهار کرد: بر همین اساس، این  شهرداری در نظر دارد مسابقه پیامکی با عنوان "گوهر ناب" را برگزار نماید.

 

ادامه مطلب...

علاقمندان می توانند بعد از حل جدول و یافتن کلید جدول، کلید مورد نظر را به صورت یک جمله به شماره 09113784850 ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال:20 تیرماه99

ادامه مطلب...

مهندس امینی شهردار قرق با تبریک 14تیرماه روز شهرداریها و دهیاریهای کشور و با تقدیر از تمام زحمتکشان عرصه مدیریت شهری وروستایی،شهروندان وبه خصوص جوانان خلاق شهر،کارشناسان و معتمدین محترم را به ارائه ایده در خصوص ایجاد درآمدپایدار در شهرقرق با توجه به امکانات موجود و پتانسیل های شهر دعوت کرد.

 

 

 

شوراادامه مطلب...ی اسلامی شهر قرق با صدور پیامی با تقدير از خدمات خالصانه، بي منت و شبانه روزي شهرداري ها و تمامي دست اندركاران مديريت شهري، 14 تير روز “شهرداري ها و دهياري ها“ را به كليه كاركنان زحمتكش شهرداري ها و دهياري ها تبريك گفتند.

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان بمناسب 26 آذرروز ملی حمل و نقل مسابقه ای را در قالب سوالات مربوط به ایمنی و قوانین مربوط به موتور سواران برگزار می کند.

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق مسابقه عکاسی با موضوع زیبایی فصل پاییز در پارک جنگلی قرق برگزار می کند.

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق با همکاری مدارس سطح شهربه مناسبت فرارسیدن هفته وحدت میلاد پیامبر خوبی ها(ٌص) و امام جعفر صادق (ع) و تقارن آن با هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی با محوریت وحدت از کلام امیرالمومنین امام علی(ع) در کتاب گهربار نهج البلاغه برگزار می نماید.

شهرداری و شورای اسلامی شهر بمناسبت 16 مهر روز جهانی کودک و با هدف ایجاد شور و نشاط بین کودکان شهر، با دعوت از تمام مهدها و پیش دبستانی های شهر این روز را همراه با کودکان و خانواده های آنان گرامی داشتند.

ادامه مطلب...

همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره دلاوری ها وایثارگری های رزمندگان شهر قرق ،مجموعه ای از تصاویر ایثارگران شهر قرق طی فراخوان قبلی شهرداری و شورای اسلامی شهر جمع آوری و جهت دید عموم انتشار می یابد.

ادامه مطلب...

سال 1399

نظرات مردمی

پیوندها