ادامه مطلب...

به اطلاع شهروندان محترم می رساند. شهرداری قرق در نظر دارد در مجموعه کلبه نوروزی شهر واقع در جنب فردوس ۴۴(حمام قدیم) محل احداث یک تنور سنتی را جهت پخت نان سنتی واگذار نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ به شهرداری قرق مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...

ویژه برنامه جشن مبعث برنامه صبح و نشاط شبکه 3 سیما با حضور پرشور مردم شهر قرق و شهرها وروستاهای همجوار در پارک جنگلی قرق بصورت پخش زنده از شبکه 3 سیما و شبکه استانی برگزار شد.

ادامه مطلب...

بدینوسیله به استناد تبصره 3 ماده 2 قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداریها دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهری سال 1402 شهرداری قرق جهت اطلاع عموم شهروندان محترم در سایت شهرداری بارگذاری گردید.شهروندان محترم می توانید برای دریافت دفترچه در همین پایگاه اطلاع رسانی به سربرگ درباره شهرداری و قسمت دفترچه عوارض شهرداری مراجعه نمائید.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، سید عباس عنایت شهردارقرق خبر از برگزاری ویژه برنامه جشن عید مبعث برنامه صبح و نشاط شبکه ۳ سیما در پارک جنگلی قرق بصورت پخش زنده از شبکه ٣ سیما و گلستان  داد.

ادامه مطلب...

به اطلاع شهروندان محترم می رساند، همایش بزرگ جشن انقلاب شهر قرق که قرار بود جمعه 21 بهمن ماه  در پارک جنگلی قرق برگزار شود. با توجه به صدور اخطاریه نارنجی سازمان هواشناسی و پیش بینی باران وبرودت هوا و جهت رفاه وحفظ  سلامت شهروندان محترم به تعویق افتادوبه زمان دیگری موکول شد که متعاقبا اعلام می شود.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرقرق

ادامه مطلب...

بنابر اعلام شهردار قرق، همزمان با برگزاری برنامه های دهه فجر، شهر قرق میزبان برنامه «صبح و نشاط» از شبکه سراسری سه سیما در قالب «جشن انقلاب» خواهد بود. به گزارش روابط عمومی شهرداری قرق، سیدعباس عنایت در جلسه ستاد برگزاری جشن انقلاب در شهر قرق افزود: با عنایت به برنامه ریزی های بعمل آمده جهت اجرای ویژه برنامه جشن انقلاب توسط برنامه تلویزیونی «صبح و نشاط» به صورت زنده از شبکه سه در پارک جنگلی قرق با میزبانی این شهرداری و پیش بینی حضور اقشار مختلف مردم شهرستان گرگان در این جشن است. به گفته وی، این جشن در روز جمعه بیست و یکم بهمن ماه جاری از ساعت 8 صبح در منطقه نمونه گردشگری پارک جنگلی قرق همزمان از شبکه سه سیما و شبکه گلستان روی آنتن خواهد رفت. عنایت ادامه داد: در این جشن ضمن معرفی ظرفیتها و پتانسیل های شهر قرق، برای اجرای برنامه های ورزشی، برگزاری بازی های بومی و محلی و عرضه صنایع دستی و خوراکی ها و غذاهای منطقه برنامه ریزی های لازم در دست اقدام است. وی خاطرنشان کرد: افزایش رضایتمندی و امید به زندگی، تقویت خودباوری فردی و اجتماعی، ایجاد نشاط اجتماعی، اعتماد به نفس، تقویت روحیه مثبت اندیشی، ترویج آداب و سنن صحیح، فراهم نمودن فضایی شاد و پرنشاط برای مخاطب، ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش سطح اطلاعات بومی و استانی، معرفی وآشنایی با فرهنگ بومی منطقه از دیگر اهداف جشن انقلاب است. شهردار قرق در پایان تاکید کرد: جشن مذکور با همکاری استانداری گلستان- اداره کل امور اداره کل ورزش و جوانان- صدا و سیمای مرکز گلستان- اداره کل منابع طبیعی و مدیریت آبخیزداری- بخشداری بهاران- شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق- شهرداری های منطقه- دهیاری های بخش بهاران- و... برگزار خواهد شد.

 

ادامه مطلب...

برگزاری نشست جهاد تبیین و روشنگری به مناسبت دهه بصیرت وسالروز شهادت سردار رشیداسلام،شهیدحاج قاسم سلیمانی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قاسمپور نماینده محترم ولایت فقیه در سپاه شهرستان گرگان و دکتر رضا زاده امام جمعه محترم بخش بهاران

ادامه مطلب...

حضور مدیرکل بنیادمسکن استان گلستان در ستاد نمازجمعه بخش بهاران سیدعباس عنایت شهردار قرق دراین دیدار که با حضور دکتررضازاده امام جمعه بخش بهاران ،بخشدار،شهرداران وروئسای شورای اسلامی شهرهای قرق و سرخنکلاته برگزارشد،تسریع در روند اجرای طرح نهضت مسکن ملی قرق راخواستار شد. در ادامه حسینی مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان گلستان خبر از اجرای مراحل پایانی طرح مطالعاتی این پروژه داد وافزود ،مطالعات این طرح توسط مشاور طرح آماده شده و در حال تصویب آن در کارگروه‌های مربوطه هستیم که ان شاالله پس از تصویب این طرح عملیات اجرایی آن نیز آغاز خواهد شد ومتقاضیان محترم شهر قرق از مزایای این طرح بهره مند خواهند شد.

ادامه مطلب...

مهندس سیدعباس عنایت شهردار قرق در حضور رئیس شورای اسلامی شهرو امام جمعه بخش بهاران با سرهنگ کاظمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان دیدار و در خصوص راه های همکاری های متقابل گفتگو کرد.

ادامه مطلب...

در این نشست که با حضور شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای قرق و سرخنکلاته و در معیت امام جمعه محترم بخش بهاران در دفتر مدیرکل برگزارشد.

سال 1401

نظرات مردمی

پیوندها