ادامه مطلب...

در اجرای تبصره ماده 1 آیین نامه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری موضوع تصویب نامه هیئت محترم وزیران126368/ت53746 ه مورخ96/10/10 دستورالعمل اجرایی ماده 6 آئین نامه مصوب کارگروه ملی در تاریخ 97/9/15 ابلاغ گردید که جدول مشاغل و صنوف که به دلیل آلودگی و مزاحمت زیاد و شرایط نا ایمن نمی تواند در محدوده شهر فعالیت نمایند در سایت  شهرداری قرق به نشانی  www.ghoroghcity.ir  جهت انتشار عموم و استحضار شهروندان عزیز و صاحبان مشاغل قرار گرفت.

بیست و هشتمین یادواره38 شهید گرانقدر شهر قرق ودو شهید گمنام غواص با عنوان (چهل شقایق) با حضور پرشور مردم ولایت مدار،خانواده معظم شهدا و مسئولین استانی و با سخنرانی سردار معروف فرمانده سپاه  نینوا گلستان در شب پنجشنبه 8 آذر 97 برگزار شد.ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

شهرداری قرق در نظر دارد نسبت به جذب پیمانکار جهت انجام عملیات ممیزی بر مینای Gis  املاک و مستغلات سطح شهر قرق از طریق استعلام بها اقدام نماید. لذا کلیه شرکتهای واجد شرایط می توانند جهت دریافت اسناد تا تاریخ 97/8/27به سایت شهرداری قرق به نشانی www.ghoroghcity.ir و یا به امور مالی شهرداری قرق مراجعه نمایند.

همزمان با هفته ملی سالمندان، همایش تکریم از سالمندان شهرقرق  با حضور پرشور مردم و مسئولین شهر ،با مشارکت مرکز بهداشت در شهرداری برگزار شد.

ادامه مطلب...

به مناسبت ایام محرم و عزاداری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) و 72 یار باوفایشان و به منظور حفظ و نشر آیین های مذهبی وملی از جمله آیین پرده خوانی و نقالی ؛ شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق درحرکتی زیبا وقایع تاریخی این ایام اعم از مسیر حرکت کاروان حسینی و وقایعی که منتهی به عصر عاشورا می شود را در قالب طرح های شبه پرده به روی دیوارهای شهر به نمایش عموم شهروندان رسانیده و قدمی مثبت و ارزشمند در جهت احیای هنرهای مذهبی ایران اسلامی و نشر این واقعه عظیم برداشته است.
ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

همزمان با گرامیداشت هفته دولت و دهه امامت و ولایت یک دوره مسابقات فوتبال دستی در دو رده نوجوانان و بزرگسالان در روز چهارشنبه 7 شهریور 97 در دو بخش آقایان و بانوان در مقابل ساختمان شهرداری قرق برگزار شد.

ادامه مطلب...

بمناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و غدیر مسابقه نقاشی با موضوع این اعیاد مبارک ویژه رده سنی زیر 10 سال و 10 تا 15 سال برگزار می شود. علاقمندان فرصت دارند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 6 شهریور آثار خود را به شهرداری قرق تحویل نمایند.

 

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق بمناسبت فرارسیدن دهه مبارک امامت و ولایت یک دوره مسابقات فوتبال دستی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می کند. علاقمندان می توانند برای ثبت نام  تا تاریخ 5 شهریور 97به صورت حضوری به شهرداری قرق مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...

شهرداری و شورای اسلامی شهر قرق به منظور گسترش فعالیتهای کتابخوانی و توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و همچنین تشویق افراد جامعه به سمت کتاب و کتابخوانی و لزوم تلاش هدفمند و جدی به منظور آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با الگوهای رفتاری و ابعاد زندگانی نورانی ائمه اطهار علیهم السلام  اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه عموم افراد کرده است.

سال 1397

نظرات مردمی

پیوندها

 saamad